• Krok 1: Wybierz wydarzenie
  • Krok 2: Dodaj uczestnika
  • Krok 3: Zapłać

Udział w Szkole Consumer Intelligence

Cena brutto: 7 257,00 zł 7257
kwota brutto zawiera 23% VAT
Cena netto: 5 900,00 zł
bez 23% VAT

Warunki zamówienia

Ostatecznego potwierdzenia zgłoszenia uczestników dokonuje się przyciskiem "Potwierdź zakup i zapłać" na ostatniej stronie formularza zgłoszeniowego. Naciśnięcie przycisku jest jednoznaczne ze zobowiązaniem się do wniesienia pełnej opłaty bez względu na ewentualną nieobecność w niektórych zajęciach.

Po otrzymaniu zamówienia serwis zgłoszeniowy automatycznie wysyła mailem potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia wraz z fakturą pro forma. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 10% kwoty faktury pro forma w ciągu 14 dni od daty otrzymania faktury pro forma. W przypadku braku terminowej płatności zniżka za wcześniejsze zgłoszenie zostanie anulowana. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 18 października 2019 r. Każdorazowa wpłata potwierdzana jest jest przez Organizatora wystawieniem faktury VAT i wysłanie jej elektronicznie w formacie pdf. Wersję papierową wysyła na prośbę osoby zgłaszającej uczestników.
 
Organizatorem Szkoły na zlecenie Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii jest ORA&Funksters Tomasz Sławiński.

Wpłaty za udział w szkoleniu należy dokonać na konto:

ORA&Funksters Tomasz Sławiński
ul. Szarotki 11, 02-609 Warszawa
NIP: 951 180 52 41 
Nr rachunku bankowego: 84195000012006043994560002
Swift: IEEAPLP1
IBAN: PL

UWAGA: Rezygnację z udziału w Szkole bez konsekwencji finansowych można zgłaszać do 31 sierpnia 2019 r. mailem na adres: szkola@ptbrio.pl. Rezygnacja w późniejszym terminie pociąga za sobą brak możliwości zwrotu zaliczki. W zajęciach może wziąć udział inna osoba wskazana przez zamawiającego jako zastępstwo osoby pierwotnie zgłoszonej.

Biorąc udział w wydarzeniu uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystywanie przez Organizatorów zdjęć i filmów z ich wizerunkiem w relacji z wydarzenia i materiałach promocyjnych ww. podmiotów.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl