• Krok 1: Wybierz wydarzenie
  • Krok 2: Dodaj uczestnika
  • Krok 3: Zapłać

Szkolenie PTBRiO ONLINE: Added value czyli jak wycisnąć więcej z badań i analiz w biznesie, 8 i 9 października 2020 r.

addedvalue_header_online.jpg
  • nowość
Cena brutto: 933,57 zł 933.57
kwota brutto zawiera 23% VAT
Cena netto: 759,00 zł
bez 23% VAT

Warunki zamówienia

Ostatecznego potwierdzenia zgłoszenia uczestników dokonuje się przyciskiem "Potwierdź zamówienie z obowiązkiem zapłaty" na ostatniej stronie formularza zgłoszeniowego.

Po naciśnięciu przycisku "Potwierdź zamówienie z obowiązkiem zapłaty" system automatycznie wysyła potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia wraz z kompletem informacji. W ciągu 3 dni roboczych Organizator przesyła dalsze informacje wraz z fakturą pro forma w formacie pdf. Organizator zastrzega sobie prawo do korekty kwoty faktury w przypadku niesłusznie przyznanych rabatów. Po otrzymaniu płatności organizator wystawia fakturę VAT i wysyła ją e-mailem w formacie pdf. Wersję papierową wysyła na prośbę osoby zgłaszającej uczestników.

Wpłaty za udział w szkoleniu należy dokonać na konto ORA&Funksters, która na zlecenie Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii, odpowiada za organizację szkoleń:

ORA&Funksters Tomasz Sławiński
ul. Szarotki 11, 02-609 Warszawa
NIP: 951 180 52 41 
Nr rachunku bankowego: 84195000012006043994560002
Swift: IEEAPLP1
IBAN: PL

UWAGA: Rezygnację z udziału w szkoleniu bez konsekwencji finansowych można zgłaszać do 1 października 2020 r. mailem na adres: szkolenia@ptbrio.pl. Rezygnacja w późniejszym terminie pociąga za sobą konieczność wniesienia pełnej płatności. W szkoleniu może wziąć udział inna osoba wskazana przez zamawiającego jako zastępstwo osoby pierwotnie zgłoszonej.

Biorąc udział w wydarzeniu uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystywanie przez Organizatorów zdjęć i filmów z ich wizerunkiem w relacji z wydarzenia i materiałach promocyjnych ww. podmiotów.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl