• Krok 1: Wybierz wydarzenie
 • Krok 2: Dodaj uczestnika
 • Krok 3: Zapłać

Kongres Badaczy: Oswajanie niepewności, 22-23 października 2020 r.

Cena brutto: 1 659,27 zł 1659.27
kwota brutto zawiera 23% VAT
Cena netto: 1 349,00 zł
bez 23% VATWarunki zamówienia

Rodzaje biletów:

Bilet PREMIUM - koszt biletu zawiera:

 • Online’owy dostęp do streamu live XXI Kongresu Badaczy,
 • 60-dniowy dostęp do wszystkich nagranych wystąpień XXI Kongresu Badaczy,
 • 60-dniowy dostęp do materiałów z konferencji TRENDWEEK K20,
 • pakiet bonusów przygotowanych przez Partnerów XXI Kongresu Badaczy,
 • możliwość udziału w stacjonarnym wydarzeniu XXI Kongres Badaczy, które odbędzie się w hotelu Marriott w Warszawie wraz z dwudniowym wyżywieniem.

Bilet STANDARD - koszt biletu zawiera:

 • Online’owy dostęp do streamu live XXI Kongresu Badaczy,
 • 60-dniowy dostęp do wszystkich nagranych wystąpień XXI Kongresu Badaczy,
 • 60-dniowy dostęp do materiałów z konferencji TRENDWEEK K20,
 • pakiet bonusów przygotowanych przez Partnerów XXI Kongresu Badaczy. 

Bilet BASIC - koszt biletu zawiera:

 • Online’owy dostęp do streamu live XXI Kongresu Badaczy,
 • 14-dniowy dostęp do wszystkich nagranych wystąpień XXI Kongresu Badaczy.

Uwaga! Ze względu na panującą epidemię koronowirusa i niemożliwe do oszacowania: czas jej trwania oraz związane z tym ograniczenia w przestrzeni publicznej; organizatorzy Kongresu Badaczy zastrzegają sobie prawo zmiany miejsca, terminu oraz formuły (stacjonarna/ online) eventu. O wszelkich zmianach uczestnicy Kongresu będą informowani na bieżąco.

Ostatecznego potwierdzenia zgłoszenia uczestników dokonuje się przyciskiem "Potwierdź zamówienie z obowiązkiem zapłaty" na ostatniej stronie formularza zgłoszeniowego. Naciśnięcie przycisku jest jednoznaczne ze zobowiązaniem się do wniesienia pełnej opłaty bez względu na ewentualną nieobecność na Kongresie/ brak logowania na stronie kongresowej lub TrendWeek.

Po naciśnięciu przycisku "Potwierdź zamówienie z obowiązkiem zapłaty" system automatycznie wysyła potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia wraz z kompletem informacji. W ciągu 3 dni roboczych Organizator przesyła dalsze informacje wraz z fakturą VAT w formacie pdf. Wersję papierową wysyła na prośbę osoby zgłaszającej uczestników. Organizator zastrzega sobie prawo do korekty kwoty faktury w przypadku niesłusznie przyznanych rabatów. W przypadku braku płatności w wyznaczonym terminie, zniżka za wcześniejsze zgłoszenie zostanie anulowana.

Wpłaty za udział w Kongresie należy dokonać na konto ORA&Funksters, która na zlecenie OFBOR i PTBRiO, odpowiada za organizację Kongresu:

ORA&Funksters Tomasz Sławiński
ul. Szarotki 11, 02-609 Warszawa
NIP: 951 180 52 41 
Nr rachunku bankowego: 84195000012006043994560002
Swift: IEEAPLP1
IBAN: PL

UWAGA: Rezygnację z udziału w Kongresie bez konsekwencji finansowych można zgłaszać do 2 października 2020 r. mailem na adres: kongres@kongresbadaczy.pl. 
Rezygnacja w późniejszym terminie pociąga za sobą konieczność wniesienia pełnej płatności.

Organizator utrwala i rozpowszechnia przebieg wydarzenia w formie audiowizualnej (na potrzeby dziennikarskiej formy wiadomości i wywiadu, filmu dokumentalnego lub artystycznego bądź teledysku), jaki i wizualnej (na potrzeby fotografii dokumentalnej i artystycznej) dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez Organizatora, a także dla celów promocji lub reklamy samego Organizatora. W związku z tym wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniany w sposób i dla wyżej określonych celów, na co Uczestnik wydarzenia wyraża zgodę z momentem wzięcia w nim udziału.

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl