• Krok 1: Wybierz wydarzenie
  • Krok 2: Dodaj uczestnika
  • Krok 3: Zapłać

Przepraszamy, brak miejsc: Kongres Badaczy: Human Power, 24-25 października 2019 r.

Cena brutto: 2 939,70 zł 2939.70
kwota brutto zawiera 23% VAT
Cena netto: 2 390,00 zł
bez 23% VAT

Warunki zamówienia

Przepraszamy, brak miejsc.

Ostatecznego potwierdzenia zgłoszenia uczestników dokonuje się przyciskiem "Potwierdź zakup i zapłać" na ostatniej stronie formularza zgłoszeniowego. Naciśnięcie przycisku jest jednoznaczne ze zobowiązaniem się do wniesienia pełnej opłaty bez względu na ewentualną nieobecność na Kongresie.

Po naciśnięciu przycisku "Potwierdź zakup i zapłać" system automatycznie wysyła potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia wraz z kompletem informacji i fakturą pro forma. Organizator zastrzega sobie prawo do korekty kwoty faktury w przypadku niesłusznie przyznanych rabatów. W przypadku braku płatności w wyznaczonym terminie, przyznana wcześniej zniżka za wcześniejsze zgłoszenie zostanie anulowana.

Po otrzymaniu płatności organizator wystawia fakturę VAT i wysyła ją e-mailem w formacie pdf. Wersję papierową wysyła na prośbę osoby zgłaszającej uczestników.

Wpłaty za udział w Kongresie należy dokonać na konto ORA&Funksters, która na zlecenie OFBOR i PTBRiO, odpowiada za organizację Kongresu:

ORA&Funksters Tomasz Sławiński
ul. Szarotki 11, 02-609 Warszawa
NIP: 951 180 52 41 
Nr rachunku bankowego: 84195000012006043994560002
Swift: IEEAPLP1
IBAN: PL

UWAGA: Rezygnację z udziału w Kongresie bez konsekwencji finansowych można zgłaszać do 7 października 2019 r. mailem na adres: kongres@kongresbadaczy.pl. 
Rezygnacja w późniejszym terminie pociąga za sobą konieczność wniesienia pełnej płatności.

Organizator utrwala i rozpowszechnia przebieg wydarzenia w formie audiowizualnej (na potrzeby dziennikarskiej formy wiadomości i wywiadu, filmu dokumentalnego lub artystycznego bądź teledysku), jaki i wizualnej (na potrzeby fotografii dokumentalnej i artystycznej) dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez Organizatora, a także dla celów promocji lub reklamy samego Organizatora. W związku z tym wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniany w sposób i dla wyżej określonych celów, na co Uczestnik wydarzenia wyraża zgodę z momentem wzięcia w nim udziału.

Kongres Badaczy Human Power

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl