• Krok 1: Wybierz wydarzenie
  • Krok 2: Dodaj uczestnika
  • Krok 3: Zapłać

Konferencja Designing Behavioral Change w dniu 25 września 2020 r.

Cena brutto: 1 463,70 zł 1463.7
kwota brutto zawiera 23% VAT
Cena netto: 1 190,00 zł
bez 23% VAT

Warunki zamówienia

Ostatecznego potwierdzenia zgłoszenia uczestników dokonuje się przyciskiem "Potwierdź zakup i wyślij pro formę" na ostatniej stronie formularza zgłoszeniowego. Naciśnięcie przycisku jest jednoznaczne ze zobowiązaniem się do wniesienia pełnej opłaty, bez względu na ewentualną nieobecność na wydarzeniu.

Po naciśnięciu przycisku "Potwierdź zakup i wyślij pro formę" system serwisu zgłoszeniowego automatycznie wysyła potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia wraz z kompletem informacji i fakturą pro forma z terminem płatności 14 dni. Organizator zastrzega sobie prawo do korekty kwoty faktury w przypadku niesłusznie przyznanych rabatów.

WAŻNE: w przypadku braku płatności w wyznaczonym terminie, przyznana zniżka za wcześniejsze zgłoszenie zostanie anulowana. 

Po otrzymaniu płatności organizator wystawia fakturę VAT i wysyła ją e-mailem w formacie pdf. Wersję papierową wysyła na prośbę osoby zgłaszającej.

Wpłaty za udział w wydarzeniu należy dokonać na konto: 

ORA&Funksters Tomasz Sławiński
ul. Szarotki 11, 02-609 Warszawa
NIP: 951 180 52 41 
Nr rachunku bankowego: 84195000012006043994560002
Swift: IEEAPLP1
IBAN: PL

UWAGA: Rezygnację z udziału w wydarzeniu bez konsekwencji finansowych można zgłaszać do 7 września 2020 r. mailem na adres: info@behavioralchange.pl. Rezygnacja w późniejszym terminie pociąga za sobą konieczność wniesienia pełnej płatności. W wydarzeniu może wziąć udział inna osoba wskazana przez zamawiającego jako zastępstwo osoby pierwotnie zgłoszonej.

Organizator utrwala i rozpowszechnia przebieg wydarzenia w formie audiowizualnej (na potrzeby dziennikarskiej formy wiadomości i wywiadu, filmu dokumentalnego lub artystycznego bądź teledysku), jaki i wizualnej (na potrzeby fotografii dokumentalnej i artystycznej) dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez Organizatora, a także dla celów promocji lub reklamy samego Organizatora. W związku z tym wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniany w sposób i dla wyżej określonych celów, na co Uczestnik wydarzenia wyraża zgodę z momentem wzięcia w nim udziału.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl