• Krok 1: Wybierz wydarzenie
  • Krok 2: Dodaj uczestnika
  • Krok 3: Zapłać

Data Driven Decisions 2.0

Cena brutto: 2 324,70 zł 2324.7
kwota brutto zawiera 23% VAT
Cena netto: 1 890,00 zł
bez 23% VAT

Warunki zamówienia

Cennik netto:

1. osoba z firmy: 1890 zł do 25 kwietnia, później 2290 zł
2. osoba z firmy: 1790 zł do 25 kwietnia, później  2190 zł
3. i każda kolejna osoba z firmy: 1690 zł do 25 kwietnia, później 2090 zł

Wejściówka firmowa na okaziciela - jeśli nie możesz uczestniczyć w całym wydarzeniu, skorzystaj z wejściówki na okaziciela i podziel się nią z Twoimi współpracownikami. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w formularzu zakupowym. Na Waszym identyfikatorze zostanie umieszczona jedynie nazwa firmy. W przypadku zgłoszenia firmowego do ceny zostanie doliczone 150 zł netto od każdego zgłoszenia na okaziciela.

Voucher członkowski PTBRiO, czyli dodatkowa zniżka dla członków PTBRiO na Forum DDD jest naliczana podwójnie. Jeśli chcesz skorzystać z vouchera członkowskiego PTBRiO zaznacz to w formularzu zakupowym, zniżka 400 zł netto naliczy się automatycznie. 

Uwaga! Organizator nie zapewnia noclegów. Rezerwacji ewentualnych noclegów Uczestnicy dokonują samodzielnie i na własny koszt.

Ostatecznego potwierdzenia zgłoszenia uczestników dokonuje się przyciskiem "Potwierdź zakup i zapłać" na ostatniej stronie formularza zgłoszeniowego. Naciśnięcie przycisku jest jednoznaczne ze zobowiązaniem się do wniesienia pełnej opłaty bez względu na ewentualną nieobecność na wydarzeniu.

Po naciśnięciu przycisku "Potwierdź zakup i zapłać" system automatycznie wysyła potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia wraz z kompletem informacji i fakturą pro forma. Organizator zastrzega sobie prawo do korekty kwoty faktury w przypadku niesłusznie przyznanych rabatów. W przypadku braku płatności w wyznaczonym terminie, przyznana wcześniej zniżka za wcześniejsze zgłoszenie zostanie anulowana.

UWAGA! Jeśli nie otrzymasz maila z potwierdzeniem w ciągu kilku minut od zgłoszenia - sprawdź skrzynkę "spam" i "kosz". Jeśli nie znajdziesz tam potwierdzenia - napisz do nas na adres zgloszenia@ora.pl

Po otrzymaniu płatności organizator wystawia fakturę VAT i wysyła ją e-mailem w formacie pdf. Wersję papierową wysyła na prośbę osoby zgłaszającej uczestników.

Wpłaty za udział w Data Driven Decisions należy dokonać na konto ORA&Funksters, która na zlecenie PTBRiO, odpowiada za organizację forum:

ORA&Funksters Tomasz Sławiński
ul. Szarotki 11, 02-609 Warszawa
NIP: 951 180 52 41 
Nr rachunku bankowego: 84195000012006043994560002
Swift: IEEAPLP1
IBAN: PL

UWAGA: Rezygnację z udziału w Data Driven Decisions bez konsekwencji finansowych można zgłaszać do 25 kwietnia 2019 r. mailem na adres: zgloszenia@ora.pl  
Rezygnacja w późniejszym terminie pociąga za sobą konieczność wniesienia pełnej płatności.

Organizator utrwala i rozpowszechnia przebieg wydarzenia w formie audiowizualnej (na potrzeby dziennikarskiej formy wiadomości i wywiadu, filmu dokumentalnego lub artystycznego bądź teledysku), jaki i wizualnej (na potrzeby fotografii dokumentalnej i artystycznej) dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez Organizatora, a także dla celów promocji lub reklamy samego Organizatora. W związku z tym wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniany w sposób i dla wyżej określonych celów, na co Uczestnik wydarzenia wyraża zgodę z momentem wzięcia w nim udziału.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl