• Krok 1: Wybierz wydarzenie
  • Krok 2: Dodaj uczestnika
  • Krok 3: Zapłać

BRAK MIEJSC: Szkolenie PTBRiO ONLINE: Jak być (dobrym) moderatorem badań jakościowych? O rzemiośle i sztuce moderowania on/offline, 20 i 21 stycznia 2022 r.

Cena brutto: 921,27 zł 921.27
kwota brutto zawiera 23% VAT
Cena netto: 749,00 zł
bez 23% VAT

Warunki zamówienia

Przepraszamy brak miejsc. Jeśli chcesz wpisać się na listę rezerwową, napisz maila na szkolenia@ptbrio.pl 

Ostatecznego potwierdzenia zgłoszenia uczestników dokonuje się przyciskiem "Potwierdź zamówienie z obowiązkiem zapłaty" na ostatniej stronie formularza zgłoszeniowego. Naciśnięcie przycisku jest jednoznaczne ze zobowiązaniem się do wniesienia pełnej opłaty bez względu na ewentualną nieobecność na szkoleniu.

Po naciśnięciu przycisku "Potwierdź zamówienie z obowiązkiem zapłaty" system automatycznie wysyła potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia wraz z kompletem informacji. W ciągu 3 dni roboczych Organizator przesyła dalsze informacje wraz z fakturą pro forma w formacie pdf. Organizator zastrzega sobie prawo do korekty kwoty faktury w przypadku niesłusznie przyznanych rabatów. Po otrzymaniu płatności organizator wystawia fakturę VAT i wysyła ją e-mailem w formacie pdf. Wersję papierową wysyła na prośbę osoby zgłaszającej uczestników.

Wpłaty za udział w szkoleniu należy dokonać na konto ORA&Funksters, która na zlecenie Polskiego Towarzystwa Baczaczy Rynku i Opinii, odpowiada za organizację szkoleń:

ORA&Funksters Tomasz Sławiński
ul. Szarotki 11, 02-609 Warszawa
NIP: 951 180 52 41 
Nr rachunku bankowego: 84195000012006043994560002
Swift: IEEAPLP1
IBAN: PL

UWAGA: Rezygnację z udziału w szkoleniu bez konsekwencji finansowych można zgłaszać do 13 stycznia 2022 r. mailem na adres: szkolenia@ptbrio.pl. 
Rezygnacja w późniejszym terminie pociąga za sobą konieczność wniesienia pełnej płatności.

Biorąc udział w wydarzeniu uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystywanie przez Organizatorów zdjęć i filmów z ich wizerunkiem w relacji z wydarzenia i materiałach promocyjnych ww. podmiotów.

Uwaga! Ze względu na panującą pandemię organizator szkolenia zastrzega sobie prawo zmiany miejsca, terminu oraz formuły (stacjonarna/ online) szkolenia. O wszelkich ewentualnych zmianach uczestnicy szkolenia będą informowani na bieżąco.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl