Szkolenie PTBRiO: Rewolucja ESG. Zaprojektuj zrównoważoną ofertę usług, która odpowie na potrzeby klientów Twojej agencji.

Data:

2024-04-23

Rozpoczęcie:

09:00

Lokalizacja:

PTBRiO

Transformacja biznesu na zrównoważony rozwój staje się faktem, a firmy w Polsce czeka w najbliższym czasie rewolucyjna zmiana, która skutkować będzie zmianami w kompleksowym myśleniu o biznesie oraz potrzebach konsumentów. Modele biznesowe będą się zmieniać na takie, które zaczną odpowiadać na potrzeby społeczne i środowiskowe, przez co będą w stanie odpowiadać coraz bardziej świadomym potrzebom konsumentów oraz coraz bardziej „zielonym” oczekiwaniom inwestorów. Jednocześnie zaczną spełniać standardy jakie wprowadzają regulacje w obszarze zrównoważonego rozwoju, które dynamicznie wprowadza UE. Podczas szkolenia przekażę praktyczną wiedzę o tym, czym tak naprawdę jest „rewolucja ESG”, w jaki sposób branża badawcza może wspomóc swoich klientów w sprostaniu licznym wyzwaniom, a jednocześnie zmieniać siebie w „zielonym” kierunku i projektować oferty usług w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju.

Szczegółowy opis szkolenia

Wydarzenie już minęło

Najczęstsze pytania:

Jak wygląda proces zgłoszenia?

To proste: 1. Wybierz rodzaj i liczbę biletów oraz wpisz dane uczestników 2. Podaj dane do faktury i wybierz typ płatności 3. Potwierdź zamówienie i wykonaj płatność zgodnie z wcześniejszym wyborem


Organizatorzy zastrzegają prawo do korekty kwoty faktury w przypadku niesłusznie zaznaczonych rabatów.

Czy mogę zgłosić osoby z mojej firmy, ale nie siebie?

Tak. W pierwszym kroku podaj dane uczestników i uczestniczek, a w drugim dane osoby odpowiedzialnej za zgłoszenie.    

Czy otrzymam fakturę?

Tak. Podaj dane do faktury w 2 kroku zamówienia, a w zależności od rodzaju płatności wyślemy Ci w ciągu 3 dni roboczych: - pro formę do wykonania przelewu tradycyjnego (po zebraniu się grupy) - fakturę VAT potwierdzającą otrzymanie wpłaty przy płatności online    

Czy mogę otrzymać fakturę z kwotą zwolnioną z VAT?

Tak. Najpierw przygotuj podpisane oświadczenie o źródłach finansowania i prześlij nam jego skan mailem, a następnie złóż zamówienie wypełniając zwykły formularz zgłoszeniowy. Dzięki  otrzymanemu wcześniej oświadczeniu wygenerujemy dokument ze zwolnieniem z VAT.    

Zgłosił_m kilka osób - czy wszyscy dostali automatyczne powiadomienia?

Nie.  Korespondencję prowadzimy tylko z Tobą. Natomiast kilka dni przed wydarzeniem prześlemy informacje organizacyjne do wszystkich zgłoszonych osób.    

Co otrzymuję w ramach opłaty?

Udział w szkoleniu online/live, materiały i certyfikat w formacie ektronicznym.

Do kiedy mogę zrezygnować z udziału w szkoleniu?
Bezkosztową rezygnację przyjmujemy najpóźniej tydzień przed szkoleniem.
W szkoleniu może wziąć udział inna osoba w zastępstwie.

Lokalizacja:

  • PTBRiO
  • Szarotki 11
  • Warszawa
  • 02-609
Powiedz znajomym o wydarzeniu
Dodaj do kalendarza
Scroll to Top