Szkolenie PTBRiO ONLINE: Badania w służbie User i Customer Experience (UX i CX)

Data:

2023-06-01

Rozpoczęcie:

09:00

Lokalizacja:

UX i CX robią obecnie w świecie szeroko pojętego biznesu zawrotną karierę, zarówno globalnie, jak i lokalnie w Polsce. Prognozy co do dalszego rozwoju tych obszarów są bardzo obiecujące. Podejścia te, w których to doświadczenia odpowiednio użytkownika i klienta są kluczowe w projektowaniu produktów i usług nie mogą istnieć bez badań. Wielu badaczy rynkowych i marketingowych zaczyna więc przechodzić na stronę badań UX i CX widząc w nich swoją przyszłość. Widać tez sporą rzeszę nowych badaczy na rynku, którzy od razu pierwsze kroki badawcze stawiają w badaniach UX i CX. Czym są badania UX i CX? Jaką pełnią rolę? Dlaczego jest na nie taki hype na rynku? Na ile różnią się od klasycznych badań? Jakie są najlepsze praktyki badawcze w tych obszarach? Jak mierzyć te obszary? Na te i na inne pytania pozwalające odkryć te obszary badań odpowiemy sobie na tym szkoleniu.

Szczegółowy opis szkolenia

Wydarzenie już minęło

Najczęstsze pytania:

Jak wygląda proces zgłoszenia?

To proste: 1. Wybierz rodzaj i liczbę biletów oraz wpisz dane uczestników 2. Podaj dane do faktury i wybierz typ płatności 3. Potwierdź zamówienie i wykonaj płatność zgodnie z wcześniejszym wyborem


Organizatorzy zastrzegają prawo do korekty kwoty faktury w przypadku niesłusznie zaznaczonych rabatów.

Czy mogę zgłosić osoby z mojej firmy, ale nie siebie?

Tak. W pierwszym kroku podaj dane uczestników i uczestniczek, a w drugim dane osoby odpowiedzialnej za zgłoszenie.    

Czy otrzymam fakturę?

Tak. Podaj dane do faktury w 2 kroku zamówienia, a w zależności od rodzaju płatności wyślemy Ci w ciągu 3 dni roboczych: - pro formę do wykonania przelewu tradycyjnego - fakturę VAT potwierdzającą otrzymanie wpłaty przy płatności online    

Czy mogę otrzymać fakturę z kwotą zwolnioną z VAT?

Tak. Najpierw przygotuj podpisane oświadczenie o źródłach finansowania i prześlij nam jego skan mailem, a następnie złóż zamówienie wypełniając zwykły formularz zgłoszeniowy. Dzięki  otrzymanemu wcześniej oświadczeniu wygenerujemy dokument ze zwolnieniem z VAT.    

Zgłosił_m kilka osób - czy wszyscy dostali automatyczne powiadomienia?

Nie.  Korespondencję prowadzimy tylko z Tobą. Natomiast kilka dni przed wydarzeniem prześlemy informacje organizacyjne do wszystkich zgłoszonych osób.    

Co otrzymuję w ramach opłaty?

Udział w szkoleniu online/live, materiały i certyfikat w formacie ektronicznym.

Do kiedy mogę zrezygnować z udziału w szkoleniu?
Bezkosztową rezygnację przyjmujemy najpóźniej tydzień przed szkoleniem.
W szkoleniu może wziąć udział inna osoba w zastępstwie.
Powiedz znajomym o wydarzeniu
Dodaj do kalendarza
Scroll to Top