Szkolenie PTBRiO: Czy mleko sojowe motywuje? Jak badać pracowników i prowadzić komunikację wewnętrzną

Data:

2023-11-17

Rozpoczęcie:

09:00

Lokalizacja:

PTBRiO

Zjawiska nawiedzające naszą codzienność wpływają coraz mocniej na nasze życie, również na aspekt pracy. Czasy niepewności zwiększają dynamikę zmian w mentalności i nastawieniu pracowników, a także to jak kreują się ich potrzeby względem miejsca i warunków pracy.
To czy zdobywamy wiedzę o pracownikach w sposób systematyczny i odpowiedni – dobrze dostosowując metody do pytań wydaje się obecnie kluczowe. Niemniej istotne jest przełożenie zebranej wiedzy na rzeczywiste działania, które biorą pod uwagę specyfikę pracodawcy i dają wymierne korzyści dla pracowników.
Szkolenie ma na celu usystematyzowanie wiedzy o badaniach pracowników, ma pozwolić na bezproblemowe poruszanie się w tematach założeń, metodologii, tworzenia narzędzi i raportów badawczych.
Dowiesz się jak skutecznie budować strategię badań pracowników w organizacji, jak realizować projekty i finalnie jak wyciągać wartościowe insighty, a wyniki badań komunikować z pracownikami.
Stabilizacja to aktualnie cel wielu firm, dotyczy ona każdego z obszarów funkcjonowania organizacji, dowiedz się jak wspomagać rozwój badaniami pracowników i jak komunikować się z nimi w sposób najbardziej efektywny.

Szczegółowy opis szkolenia

Najczęstsze pytania:

Jak wygląda proces zgłoszenia?

To proste: 1. Wybierz rodzaj i liczbę biletów oraz wpisz dane uczestników 2. Podaj dane do faktury i wybierz typ płatności 3. Potwierdź zamówienie i wykonaj płatność zgodnie z wcześniejszym wyborem


Organizatorzy zastrzegają prawo do korekty kwoty faktury w przypadku niesłusznie zaznaczonych rabatów.

Czy mogę zgłosić osoby z mojej firmy, ale nie siebie?

Tak. W pierwszym kroku podaj dane uczestników i uczestniczek, a w drugim dane osoby odpowiedzialnej za zgłoszenie.    

Czy otrzymam fakturę?

Tak. Podaj dane do faktury w 2 kroku zamówienia, a w zależności od rodzaju płatności wyślemy Ci w ciągu 3 dni roboczych: - pro formę do wykonania przelewu tradycyjnego - fakturę VAT potwierdzającą otrzymanie wpłaty przy płatności online    

Czy mogę otrzymać fakturę z kwotą zwolnioną z VAT?

Tak. Najpierw przygotuj podpisane oświadczenie o źródłach finansowania i prześlij nam jego skan mailem, a następnie złóż zamówienie wypełniając zwykły formularz zgłoszeniowy. Dzięki  otrzymanemu wcześniej oświadczeniu wygenerujemy dokument ze zwolnieniem z VAT.    

Zgłosił_m kilka osób - czy wszyscy dostali automatyczne powiadomienia?

Nie.  Korespondencję prowadzimy tylko z Tobą. Natomiast kilka dni przed wydarzeniem prześlemy informacje organizacyjne do wszystkich zgłoszonych osób.    

Co otrzymuję w ramach opłaty?

Udział w szkoleniu stacjonarnym, materiały, certyfikat, przerwy kawowe, lunch.

Do kiedy mogę zrezygnować z udziału w szkoleniu?
Bezkosztową rezygnację przyjmujemy najpóźniej tydzień przed szkoleniem.
W szkoleniu może wziąć udział inna osoba w zastępstwie.
  • PTBRiO
  • Szarotki 11
  • Warszawa
  • 02-609
Powiedz znajomym o wydarzeniu
Dodaj do kalendarza
Scroll to Top