Co ich kręci, co ich podnieca? Skąd czerpać wiedzę o pracowniku – skuteczna rekrutacja i zmniejszenie poziomu rotacji w firmie

Data:

2023-11-24

Rozpoczęcie:

09:00

Lokalizacja:

PTBRiO

Każdy z nas jest pracownikiem. Pracujemy dla siebie, dla kogoś. W pracy spędzamy średnio 43,5 godziny tygodniowo żeby zarobić, osiągnąć zawodowy sukces, aby spełniać swoje marzenia – motywacje są różne. Ta różnorodność pokazuje jak bardzo różnią się nasze oczekiwania. Zarówno styl pracy jak i nasza codzienność może wpływać na to jakim pracownikiem jestem.

Szkolenie ma na celu usystematyzowanie wiedzy na temat komunikacji z pracownikami, monitorowania nastrojów pracowniczych oraz tego w jaki sposób pracodawca może słuchać głosu pracowników. Dotkniemy tego jak globalne pojęcia/zjawiska, np. demotywacja, wypalenie zawodowe, kryzys i recesja dotykają obszaru pracowniczego.
Dowiesz się jak skutecznie planować proces poznawania potrzeb pracowniczych, budować persony pracownicze i wykorzystywać wiedzę o pracownikach w procesach rekrutacyjnych oraz w budowaniu wizerunku pracodawcy.
Wchodząc w buty osób, które pracują w działach HR, zajmują się rekrutacją, EB oraz komunikacją wewnętrzną pokażemy jak łączyć w procesie marketingu rekrutacyjnego badania i employer branding i jak to połączenie pracuje na rzecz zmniejszenia rotacji w firmie, ustabilizowania procesów rekrutacyjnych oraz budowania wizerunku pracodawcy.

Szczegółowy opis szkolenia

Najczęstsze pytania:

Jak wygląda proces zgłoszenia?

To proste: 1. Wybierz rodzaj i liczbę biletów oraz wpisz dane uczestników 2. Podaj dane do faktury i wybierz typ płatności 3. Potwierdź zamówienie i wykonaj płatność zgodnie z wcześniejszym wyborem


Organizatorzy zastrzegają prawo do korekty kwoty faktury w przypadku niesłusznie zaznaczonych rabatów.

Czy mogę zgłosić osoby z mojej firmy, ale nie siebie?

Tak. W pierwszym kroku podaj dane uczestników i uczestniczek, a w drugim dane osoby odpowiedzialnej za zgłoszenie.    

Czy otrzymam fakturę?

Tak. Podaj dane do faktury w 2 kroku zamówienia, a w zależności od rodzaju płatności wyślemy Ci w ciągu 3 dni roboczych: - pro formę do wykonania przelewu tradycyjnego - fakturę VAT potwierdzającą otrzymanie wpłaty przy płatności online    

Czy mogę otrzymać fakturę z kwotą zwolnioną z VAT?

Tak. Najpierw przygotuj podpisane oświadczenie o źródłach finansowania i prześlij nam jego skan mailem, a następnie złóż zamówienie wypełniając zwykły formularz zgłoszeniowy. Dzięki  otrzymanemu wcześniej oświadczeniu wygenerujemy dokument ze zwolnieniem z VAT.    

Zgłosił_m kilka osób - czy wszyscy dostali automatyczne powiadomienia?

Nie.  Korespondencję prowadzimy tylko z Tobą. Natomiast kilka dni przed wydarzeniem prześlemy informacje organizacyjne do wszystkich zgłoszonych osób.    

Co otrzymuję w ramach opłaty?

Udział w szkoleniu stacjonarnym, materiały, certyfikat, przerwy kawowe, lunch.

Do kiedy mogę zrezygnować z udziału w szkoleniu?
Bezkosztową rezygnację przyjmujemy najpóźniej tydzień przed szkoleniem.
W szkoleniu może wziąć udział inna osoba w zastępstwie.

Lokalizacja:

  • PTBRiO
  • Szarotki 11
  • Warszawa
Powiedz znajomym o wydarzeniu
Dodaj do kalendarza
Scroll to Top